Kompleks trzech domków letniskowych znajduje się w pewnym oddaleniu od wsi Żukówko, w pradolinie rzeki Słupi. Ostatnie kilkaset metrów dojazdu stanowi gruntowa droga prowadząca do Rybakówki nad jeziorem Żukowskim. Miejsce to położone jest z dala od komunikacji publicznej (najbliższy przystanek PKS znajduje się w odległości ok. 5 km). Dlatego też turyści zmotoryzowani dotrą najszybciej na miejsce. Oczywiście w miarę naszych możliwości oferujemy pomoc w dojeździe.

 

domki01

domki02

domki03

domki04

domki05


 

Do dyspozycji gości są 3 domki o powierzchni 50 m² w parterowym układzie pomieszczeń. Każdy domek składa się z pokoju dziennego, dwóch sypialni dwuosobowych, w pełni wyposażonego aneksu kuchennego i łazienki z prysznicem i WC. Kominek zamontowany w saloniku każdego domku tworzy miłą atmosferę w chłodniejsze lub słotne dni, a dodatkowo może ogrzewać pozostałe pomieszczenia. Na zalesionej części działki znajduje się wolnostojący, zadaszony grill z zagłębionym w formie niecki paleniskiem wyłożonym szamotem.

 

domki06

domki07

domki08

domki09

domki10

domki11

domki12

domki13

domki14

domki15

domki16

domki17

domki18

domki19

domki20


 

UWAGA ! Domki posiadają satelitarne odbiorniki telewizyjne i dostępny jest Internet za pośrednictwem Wi Fi.

  START  /  DOMKI  /  O OKOLICY  /  CENNIK  /  GALERIA  /  KONTAKT 

agroturystyka Kaszuby, agroturystyka na Kaszubach, domki Kaszuby, domki na Kaszubach, wypoczynek Kaszuby, wakacje na Kaszubach, wypoczynek na Kaszubach, domki nad jeziorem, kwatery na Kaszubach, agroturystyka pomorskie, domki nad jeziorem, wypoczynek nad jeziorem, domki na imprezę, domki nad jeziorem na sex, wypoczynek na Kaszubach, noclegi na Kaszubach, domki letniskowe na Kaszubach

Administrator strony AMKOMP TCZEW stronywwwtanio.pl