Okolica domków jest doskonałym miejscem do uprawiania indywidualnej rekreacji i turystyki, zarówno pieszej jak i rowerowej. Położone dookoła lasy zapewniają mnóstwo niepowtarzalnych tras przełajowych połączonych ze wspaniałymi widokami i dziką przyrodą.  Można np. wybrać się na spacer jedną z ciekawszych ścieżek przyrodniczych ”Szlakiem pięciu jezior”,  podziwiając unikalną roślinność jezior lobeliowych lub zwiedzić najstarszą w Europie elektrownię wodną „Struga”.

Na życzenie gości możliwe jest zorganizowanie jedno-, dwudniowych, lub dłuższych spływów kajakowych rzeką Słupią, przejażdżek po okolicy bryczką lub w większym gronie wozem zaprzężonym w pięknie konie.

Jesienią okoliczne lasy zapewnią amatorom grzybobrania wiele radości i gwarantują udane zbiory.

Najbliższy sklep 1500m w Żukówku, pełne zaopatrzenie w Bytowie (miasto powiatowe).

  START  /  DOMKI  /  O OKOLICY  /  CENNIK  /  GALERIA  /  KONTAKT 

agroturystyka Kaszuby, agroturystyka na Kaszubach, domki Kaszuby, domki na Kaszubach, wypoczynek Kaszuby, wakacje na Kaszubach, wypoczynek na Kaszubach, domki nad jeziorem, kwatery na Kaszubach, agroturystyka pomorskie, domki nad jeziorem, wypoczynek nad jeziorem, domki na imprezę, domki nad jeziorem na sex, wypoczynek na Kaszubach, noclegi na Kaszubach, domki letniskowe na Kaszubach

Administrator strony AMKOMP TCZEW stronywwwtanio.pl